Serwis opon z dojazdem
Kutno

Obsługujemy
klientów indywidualnych,
jak i firmy i instytucje

NASZE USŁUGI

Sprzedaż i mobilny serwis opon Kutno

Naprawa aut Kutno

Holowanie pojazdów A1

Konserwacja i naprawa klimatyzacji

WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Serwis opon A1

Na trasie nie sposób uniknąć niespodzianek. Nie wszystko możemy przewidzieć. Tymczasem zepsuta opona bywa sporym problemem. Amatorska naprawa tymczasowa nie zawsze da oczekiwany rezultat. Nieprawidłowo wykonana może przyczynić się do wypadku na autostradzie. Serwis opon A1 w Serwisie Gum to gwarancja solidnej naprawy i szybkiej wymiany opon, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Usługi serwisowania opon oferujemy zarówno na miejscu, jak i z dojazdem do klienta w ramach tzw. mobilnej wulkanizacji.

Wymiana opon A1 – dojazd do klienta

Wymiana opon na A1 z dojazdem do klienta to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Nie musisz martwić się o holowanie ani mierzyć się z samodzielną wymianą niesprawnej opony. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie – szybko i skutecznie. My naprawimy zepsutą oponę, a Ty będziesz mógł zrelaksować się lub obmyślić dalszy plan podróży. Złapałeś gumę? Przebywasz na terenie autostrady A1? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci!

Naprawa opon ciężarowych

Stawiamy na profesjonalizm i skrupulatność, a naprawa opon ciężarowych to nasza specjalność. Bliskość autostrady A1 sprawia, że regularnie obsługujemy kierowców i właścicieli ciężarówek. Widzieliśmy setki przypadków zepsutych opon, dlatego nie boimy się wyzwań. Grupa naszych doświadczonych fachowców zawsze odpowie na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości. Możesz mieć też pewność, że do naprawy Twoich opon wykorzysta wyłącznie sprawdzone i godne zaufania materiały.

Serwis opon ciężarowych – mobilny wulkanizator

Jesteś na autostradzie A2, a opona w Twojej ciężarówce jest zepsuta? Dobrze trafiłeś! Nasi specjaliści dotrą do Ciebie tak szybko jak to możliwe w ramach usługi mobilny wulkanizator. Od lat prowadzimy serwis opon ciężarowych, dlatego wiemy, jak ważna dla kierowców jest sprawna, fachowa i porządna naprawa zepsutego koła. Nasze doświadczenie niezależnie od zlecenia pozwala spełniać każdy z tych warunków. Korzystając z naszych usług, masz pewność jakości wykonanej pracy i ruszasz w drogę ze spokojną głową. Skontaktuj się z nami!

Serwis opon Kutno

Nasz serwis opon w Kutnie to bardzo ceniona i często wykorzystywana usługa. Kompleksowa oferta związana jest przede wszystkim z montażem oraz konserwacją opon. Profesjonalny sprzęt zapewnia dokładne, komputerowe wyważenie kół. Serwis opon nie polega jednak tylko na ich zmianie. Zadanie serwisu opon Oferowany przez nas serwis zawiera w sobie kompleksową obsługę oraz wiele usług takich jak:

  • Wyważanie kół
  • Serwis opon
  • Pompowanie kół
  • Prostowanie felg

Mobilny serwis

W trosce o komfort naszych klientów uruchomiliśmy także serwis opon z dojazdem na terenie Kutna i okolic. Ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Serwis opon z dojazdem A1

Nasi specjaliści są przeszkoleni w wykonywaniu napraw w terenie. Wszystkie czynności odbywają się one bez konieczności angażowania kierowcy.

Zakres usługi

Kompleksowa obsługa w ramach serwisu nie ogranicza się do zmiany opon. W zakres naszych usług wchodzą czynności niezbędne do naprawy wszelkich usterek związanych z wulkanizacją. Pracujemy ze wszystkimi rodzajami opon oraz mechanizmów dostępnych w autach. Awaria auta w trakcie wyjazdu to jedna z rzeczy, których chcemy uniknąć. Jeśli jednak już do niej dojdzie- warto skorzystać z pomocy specjalistów. Nasz serwis opon z dojazdem do autostrady A1 to gwarancja jakości i komfortu Twojej podróży.

Serwis Opon A1

W przypadku usterki opony na drodze szybkiego ruchu najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie specjalistów. Druga w kolejności jest doskonała znajomość obszaru działania serwisu opon na autostradzie A1. Pozwala ona odpowiednio szybko zlokalizować uszkodzone auto.

Serwis opon A1

Dysponujemy specjalistycznym, profesjonalnym sprzętem. Pozwala on na sprawną wymianę, wulkanizację opon przebiegającą bez przeszkód. Doskonale znamy okolice trasy A1 w tym Kutna dzięki czemu możemy najszybciej dotrzeć do klienta. Zakres naszych usług mobilnych obejmuje:

  • Naprawę i wymianę kół/opon
  • Obsługę aut osobowych i dostawczych
  • Dojazd do klienta 24/7

Zapewniamy najwyższą jakość w połączeniu z najniższymi cenami.

JAK PRACUJEMY

Proste zasady
uczciwość
dokładność