Pomoc drogowa Kutno

Obsługujemy
klientów indywidualnych,
jak i firmy i instytucje

NASZE USŁUGI

Sprzedaż i mobilny serwis opon Kutno

Naprawa aut Kutno

Holowanie pojazdów A1

Konserwacja i naprawa klimatyzacji

WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Mobilny wulkanizator – naprawa opon z dojazdem do klienta

Naprawa opon z dojazdem do klienta, czyli tzw. mobilna wulkanizacja, to usługa szczególnie rozpowszechniona wśród kierowców pobliskiej autostrady A1. Wygoda tego rozwiązania przekonuje największych sceptyków – w końcu nikt nie lubi czekać ani przepłacać za lawetę. Zaoszczędź pieniądze, zadzwoń do naszych specjalistów i ciesz się szybką i fachową naprawą zniszczonej opony.

Mobilna wulkanizacja – wygoda i profesjonalizm

Mobilna wulkanizacja w Serwisie Gum to sposób na wygodną i profesjonalną reparację zepsutej opony. Nie musisz starać się o dotarcie do warsztatu ani samemu wykonywać naprawy tymczasowej. Dojedziemy do Ciebie, zajmiemy się oponą, a Ty będziesz mógł poświęcić czas na zaplanowanie dalszej trasy albo krótki odpoczynek. Naprawimy:
  • zniekształconą drutówkę,
  • bieżnik,
  • rozwarstwienie warstw opasania,
  • uszkodzenia mechaniczne, powstałe na skutek niedopompowania itp.

Wulkanizacja Kutno A1 – od zjazdu Piątek do zjazdu Kowal

Jesteśmy firmą działającą na rynku od lat. Nasze doświadczenie i zaufanie, którym obdarzyło nas setki klientów, pozwala nam być najlepszymi w swoim fachu. Wulkanizacja Kutno przy A1 to szereg usług związanych z oponami czy felgami. Wymieniamy stare elementy, serwisujemy je i pomagamy utrzymać w jak najlepszym stanie przez długie lata. Czas spędzony na obsłudze klientów z całej Polski nauczył nas, że do każdego zlecenia należy podejść indywidualnie. Możesz mieć więc pewność, że Serwis Gum nie tylko zrealizuje powierzone zadanie, ale też zawsze posłuży Ci radą i pomocą.

Wulkanizacja Strzelce

Nazywają nas wulkanizacją Strzelce, bo to właśnie w tej miejscowości mamy swoją siedzibę. W praktyce na swoim koncie mamy mnóstwo zadowolonych klientów z najrozmaitszych części Polski. Wulkanizacja Strzelce to szereg usług stworzonych z myślą o kierowcach autostrady A1. Oferujemy takie udogodnienia jak wulkanizacja z dojazdem do klienta czy holowanie zepsutego pojazdu. Mamy doświadczenie w pracy z tirami oraz samochodami osobowymi.

Holowanie pojazdów A1

Utknąłeś na autostradzie? Poważna usterka nie pozwala Ci kontynuować jazdy? Pomożemy Ci bezstresowo zażegnać ten problem! Holowanie pojazdów A1 to usługa, która przebiega szybko, jest tania i solidna. Bez zbędnych formalności i pytań przyjedziemy do Ciebie i odholujemy auto do najbliższego, zaufanego warsztatu samochodowego. Koniec z szukaniem pomocy wśród znajomych i nerwowym lokalizowaniem najlepszego mechanika w okolicy. Zajmiemy się wszystkim, a Ty będziesz mógł zaplanować dalszą trasę. Skontaktuj się z nami!

Mobilny serwis opon A1, Mobilny serwis opon Kutno

Nawet najlepszym kierowcom zdarzają się usterki. Powstających podczas jazdy problemów z oponami nie należy ignorować. Kiedy usterka jest poważna warto zdecydować się na serwis z dojazdem do klienta.

Mobilny serwis opon A1

Szczególnie niebezpieczne są usterki pojawiające się w trakcie jazdy drogą szybkiego ruchu. Jeśli zdarzy nam się taka sytuacja, to w pierwszej kolejności zjedźmy na pobocze. Problem uniemożliwiający dalszą podróż wymaga interwencji specjalistów. Kompleksową obsługę, szybki dojazd i wiedzę specjalistów zapewnia Serwis Gum. Pojawimy się jak najszybciej, aby usunąć usterkę i umożliwić kontynuowanie jazdy. Świadczymy usługi nie tylko dla samochodów osobowych, ale także ciężarowych. Lata pracy pozwoliły nam zgromadzić doświadczenie. Dzięki niemu możemy sobie poradzić z każdą awarią i pojazdem.

Wyspecjalizowany mobilny serwis opon działający w obszarze Kutna i trasy A1 to najlepszy wybór. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów. Sprawdzone metody, szybkie reakcje i odpowiednia wiedza gwarantują najwyższy poziom działania.

Pomoc Drogowa A1

W przypadku nagłej awarii auta nie należy zwlekać z podejmowaniem stanowczych działań. Szczególnie jeśli doszło do niej podczas jazdy autostradą. Kompleksowa usługa w zakresie transportu Twojego auta jest podstawowym obowiązkiem serwisu. SerwisGum oferuje pomoc drogową w okolicy Kutna i trasy A1. Pojawimy się jak najszybciej, aby usunąć usterkę i umożliwić kontynuowanie jazdy. Świadczymy usługi nie tylko dla samochodów osobowych, ale także ciężarowych. Lata pracy pozwoliły nam zgromadzić doświadczenie. Dzięki niemu możemy sobie poradzić z każdą awarią i pojazdem.

Co wyróżnia specjalistów pomocy drogowej?

Jest wiele serwisów specjalizujących się w pomocy drogowej na odcinkach takich jak trasa A1. Czy wiesz jak odróżnić specjalistów od nowicjuszy? W swojej kompleksowej ofercie serwis powinien posiadać:

  • Flotę samochodów odpowiednich rozmiarów
  • Nowoczesne narzędzia pozwalające na szybką diagnostykę
  • Sprawdzonych dostawców oryginalnych części
  • Wiedzę w zakresie pomocy drogowej oraz serwisowania aut

Postaw na profesjonalną pomoc drogową w okolicach Kutna i trasy A1

Holowanie pojazdów Kutno, Holowanie pojazdów A1

Potrzebujesz szczególnego wsparcia podczas awarii pojazdu? Najlepszą ofertę znajdziesz w Serwis Gum. Jeśli samochód nie może odjechać samodzielnie, nasz personel przeprowadzi jego holowanie. Realizujemy usługi holowania pojazdów całodobowo w okolicy Kutna i trasy A1. Trudne warunki panujące na drogach nie są nam straszne.

Bezpieczne holowanie pojazdów

W trosce o bezpieczeństwo holowanych aut stosowane są nowoczesne systemy kontroli. Na drogach szybkiego ruchu występuje znacznie większe ryzyko wypadku. Z tego powodu kompetencje zespołu holującego są szczególnie ważne. W przypadku awarii układu kierowniczego lub hamulca holowanie pojazdu jest zabronione. Ponadto zabrania się holowania więcej niż jednego pojazdu lub pojazdów z przyczepami (naczepami).

Usługi dobrane indywidualnie do każdej sytuacji to klucz do sukcesu. Kompleksowe działania z zakresu pomocy drogowej przedstawi Ci Serwis Gum. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać najlepszą ofertę.

JAK PRACUJEMY

Proste zasady
uczciwość
dokładność