Mechanik samochodowy
Kutno

Obsługujemy
klientów indywidualnych,
jak i firmy i instytucje

NASZE USŁUGI

Sprzedaż i mobilny serwis opon Kutno

Naprawa aut Kutno

Holowanie pojazdów A1

Konserwacja i naprawa klimatyzacji

WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Programowanie czujników TPMS

System TPMS powoli staje się standardowym wyposażeniem auta. Dlaczego?
 • Gwarantuje bezpieczeństwo.
 • Pozwala chronić koło przed szybkim zużyciem.
 • Wspomaga ekonomię jazdy, a co za tym idzie, przyczyniają się do oszczędzania paliwa.
Lista korzyści płynących z wykorzystania tej technologii to powód, dla którego warto zadbać o jej prawidłowe działanie. Pierwszym krokiem ku temu jest profesjonalne programowanie i obsługa czujników TPMS. Każde z tych działań od lat oferuje Serwis Gum.

Obsługa czujników TPMS Kutno i okolice

Prowadzimy profesjonalną obsługę czujników TPMS w Kutnie i okolicach. Sprawnie diagnozujemy i programujemy czujniki, sprawdzamy kontrolkę ostrzegawczą, wymieniamy baterie oraz zawory. Każdy z tych procesów przebiega dokładnie i w atmosferze pełnego profesjonalizmu. Sprawdzimy Twoje czujniki TPMS podczas sezonowej wymiany opon. Możesz również umówić się wyłącznie na sprawdzenie ich działania. Zadzwoń teraz i zadbaj o pełną sprawność swoich kół.

Wulkanizacja Kutno A1

Jeśli zauważyłeś mniejszą przyczepność auta do nawierzchni to znak, że Twój bieżnik staje się coraz bardziej płytki. W tym wypadku konieczna jest natychmiastowa wymiana opon. Należy odbyć ją w sprawdzonym warsztacie.

Rodzaje ogumienia

Profesjonalista jest w stanie ocenić najlepszy rodzaj opony dla pojazdu. W zależności od wzoru bieżnika mamy do czynienia z następującymi typami ogumienia:

 • Kierunkowe
 • Symetryczne
 • Asymetryczne

Wulkanizacja Kutno

Zaufaj zespołowi specjalistów wulkanizacji, działającym na terenie Kutna i trasy A1. Nasz serwis oferuje:

 • Wymianę opon na profesjonalnych montażownicach
 • Najwyższą jakość naprawy ogumienia
 • Utylizację zużytego ogumienia

Naprawa aut Kutno

Na precyzyjnej naprawie auta zależy każdemu właścicielowi samochodu. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego serwisu w swojej okolicy. Odpowiednio wykonany przegląd pomoże odnaleźć i usunąć wszystkie usterki. Daje to gwarancję komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Naprawa aut w Kutnie

Serwis Gum oferuje Ci najwyższej jakości mechanikę samochodową w Kutnie. Precyzyjne określenie stanu pojazdu następuje przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Pozwala to uniknąć późniejszych wysokich kosztów naprawy dużej awarii. Oferujemy między innymi:

 • Wymianę części
 • Usługi wulkanizacyjne
 • Serwis klimatyzacji

Mechanika Samochodowa Kutno

Zwróć uwagę na kompetencje wybranego przez Ciebie serwisu aut. Zespół serwisu składa się przede wszystkim z dobrze wyszkolonej załogi.

Oferta serwisu

Jak powinna wyglądać oferta serwisu? Powinien on mieć możliwość kompleksowej oceny stanu naszego pojazdu. Ogromnym udogodnieniem jest też możliwość serwisowania wszelkich napraw na miejscu. Brak konieczności korzystania z usług konkurencyjnego serwisu to dobry znak.

Serwis Gum oferuje odpowiednio przeszkolonych specjalistów z dużym stażem zawodowym. Najlepsi mechanicy samochodowi w Kutnie i okolicach z przyjemnością zajmą się Twoim autem. Ustalą jego rzeczywistą kondycję i zaproponują dogodne rozwiązania.

JAK PRACUJEMY

Proste zasady
uczciwość
dokładność