Pranie tapicerki Kutno,
Polerowanie aut Kutno

Obsługujemy
klientów indywidualnych,
jak i firmy i instytucje

NASZE USŁUGI

Sprzedaż i mobilny serwis opon Kutno

Naprawa aut Kutno

Holowanie pojazdów A1

Konserwacja i naprawa klimatyzacji

WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Myjnia bezdotykowa

Prowadzimy również pierwszą w Polsce w pełni ekologiczną myjnię bezdotykową. Umożliwiamy profesjonalne i skuteczne czyszczenie auta bez szkody dla środowiska. Myjnię zaopatrzamy w najwyższej jakości, nietoksyczne środki czyszczące o neutralnych zapachach, które nie drażnią dróg oddechowych. Dzięki temu skorzystanie z usług Serwis Gum jest całkowicie bezpieczne dla ludzi i pobliskich ekosystemów. Ekologiczna myjnia bezdotykowa to świetne rozwiązanie dla osób szczególnie wrażliwych na silne środki chemiczne używane na tradycyjnych myjniach.

Naprawa klimatyzacji Kutno, Naprawa klimatyzacji Strzelce

Serwis klimatyzacji samochodowej dla wielu kierowców jest ostatecznością. Zmiany w działaniu układu nie są zwykle uciążliwe. Łatwo jest je zignorować. Takie usterki są podstawą do całkowitego zaprzestania funkcjonowania całego układu. Taka sytuacja wymaga już znacznie większej ingerencji.

Jak uniknąć awarii klimatyzacji?

Uniknięcie takich sytuacji nie jest trudne. Aby nie martwić się w przyszłości o nagłe przypadki awarii możesz:

  • Na bieżąco uzupełniać czynnik chłodzący
  • Kontrolować szczelność układu oraz pracę sprężarki
  • Wybierać się na regularne odgrzybianie auta do Serwisu Gum Kutno

Serwis instalacji

Serwis należy odwiedzić szczególnie w przypadku wydobywania się z instalacji nieprzyjemnego zapachu. Instalacje powinno się poddawać kontroli oraz wymianie zużytych elementów co dwa lata. Naprawa klimatyzacji w takich miejscach jak Kutno czy Strzelce jest szybka i bezproblemowa. Odpowiednio wyszkolony personel i wyposażenie najwyższej jakości dają gwarancję niezawodności. To wszystko dzięki naszym usługom.

Odgrzybianie aut Kutno

Systematyczne odgrzybianie klimatyzacji jest znaczące dla jej funkcjonowania. Każdy chce zapewnić swojej instalacji długą żywotność. Warto wtedy postawić na odpowiednią konserwację.

Niwelowanie pleśni w aucie

W czasie corocznej kontroli klimatyzacji wykryto w niej pleśń. Objawy nie ograniczają się jedynie do nieprzyjemnego zapachu. Jest to szczególnie niebezpieczna sytuacja dla alergików oraz dzieci. Co zrobić w tej sytuacji? Przede wszystkim należy stosować się do zaleceń specjalistów. Istnieje kilka popularnych sposobów na pozbycie się niechcianego grzyba w klimatyzacji:

  • Metoda ultradźwiękowa
  • Metoda ozonowa
  • Wykorzystanie preparatów z jonami srebra

Skuteczność odgrzybiania auta

Jedną z najskuteczniejszych i najpopularniejszych metod jest ozonowanie. Zajmuje ono stosunkowo niedużo czasu. Jest też całkowicie bezpieczne zarówno dla pasażerów, jak i dla środowiska. Ozon generowany przez urządzenie ma także właściwości zabijające zapachy. Dotyczy to także zapachu dymu tytoniowego. Fachowcy w tej dziedzinie z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Najwyższej jakości odgrzybianie auta w Kutnie to nasza specjalność.

Ozonowanie aut Kutno, Ozonowanie aut Strzelce

Ozonowanie auta jest jedną z najbezpieczniejszych form dezynfekcji. Ozon jest gazem złożonym z trzech atomów tlenu. Jego zapach możemy poczuć w powietrzu po burzy. Powstaje w sposób naturalny w atmosferze naszej planety, ale może być też generowany przez specjalistyczne urządzenia. Skuteczność ozonu polega na jego reakcjach ze związkami organicznymi.

Zalety ozonowania auta

Stosowanie ozonu do dezynfekcji auta może mieć wiele zastosowań. Niektóre ich przykłady to:

  • Trwałe zniszczenie grzybów i pleśni zalegających w aucie
  • Neutralizacja pyłków kwiatowych odpowiedzialnych za reakcje alergiczne
  • Unieszkodliwienie drobnoustrojów mających negatywny wpływ na ludzkie zdrowie

Polerowanie auta w zestawie

Trudno jest uniknąć powstawania wewnątrz auta brzydkich zapachów. Niemożliwe jest też zapobieganie przed wtargnięciem do środka obcych cząsteczek. Do tej usługi ozonowanie aut w miejscach takich, jak Kutno czy Strzelce jest często traktowane jako zestaw z polerowaniem auta oraz praniem tapicerki. Jest to idealny sposób na gruntowne odświeżenie pojazdu. Dzięki temu komfort jazdy zdecydowanie się podnosi.

JAK PRACUJEMY

Proste zasady
uczciwość
dokładność