Serwis opon z dojazdem
Kutno

Obsługujemy
klientów indywidualnych,
jak i firmy i instytucje

NASZE USŁUGI

Sprzedaż i mobilny serwis opon Kutno

Naprawa aut Kutno

Holowanie pojazdów A1

Konserwacja i naprawa klimatyzacji

WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Serwis opon Kutno

Nasz serwis opon w Kutnie to bardzo ceniona i często wykorzystywana usługa. Kompleksowa oferta związana jest przede wszystkim z montażem oraz konserwacją opon. Profesjonalny sprzęt zapewnia dokładne, komputerowe wyważenie kół. Serwis opon nie polega jednak tylko na ich zmianie. Zadanie serwisu opon Oferowany przez nas serwis zawiera w sobie kompleksową obsługę oraz wiele usług takich jak:

  • Wyważanie kół
  • Serwis opon
  • Pompowanie kół
  • Prostowanie felg

Mobilny serwis

W trosce o komfort naszych klientów uruchomiliśmy także serwis opon z dojazdem na terenie Kutna i okolic. Ofertę kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Serwis opon z dojazdem A1

Nasi specjaliści są przeszkoleni w wykonywaniu napraw w terenie. Wszystkie czynności odbywają się one bez konieczności angażowania kierowcy.

Zakres usługi

Kompleksowa obsługa w ramach serwisu nie ogranicza się do zmiany opon. W zakres naszych usług wchodzą czynności niezbędne do naprawy wszelkich usterek związanych z wulkanizacją. Pracujemy ze wszystkimi rodzajami opon oraz mechanizmów dostępnych w autach. Awaria auta w trakcie wyjazdu to jedna z rzeczy, których chcemy uniknąć. Jeśli jednak już do niej dojdzie- warto skorzystać z pomocy specjalistów. Nasz serwis opon z dojazdem do autostrady A1 to gwarancja jakości i komfortu Twojej podróży.

Serwis Opon A1

W przypadku usterki opony na drodze szybkiego ruchu najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie specjalistów. Druga w kolejności jest doskonała znajomość obszaru działania serwisu opon na autostradzie A1. Pozwala ona odpowiednio szybko zlokalizować uszkodzone auto.

Serwis opon A1

Dysponujemy specjalistycznym, profesjonalnym sprzętem. Pozwala on na sprawną wymianę, wulkanizację opon przebiegającą bez przeszkód. Doskonale znamy okolice trasy A1 w tym Kutna dzięki czemu możemy najszybciej dotrzeć do klienta. Zakres naszych usług mobilnych obejmuje:

  • Naprawę i wymianę kół/opon
  • Obsługę aut osobowych i dostawczych
  • Dojazd do klienta 24/7

Zapewniamy najwyższą jakość w połączeniu z najniższymi cenami.

JAK PRACUJEMY

Proste zasady
uczciwość
dokładność