Pomoc drogowa Kutno

Obsługujemy
klientów indywidualnych,
jak i firmy i instytucje

NASZE USŁUGI

Sprzedaż i mobilny serwis opon Kutno

Naprawa aut Kutno

Holowanie pojazdów A1

Konserwacja i naprawa klimatyzacji

WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH

Mobilny serwis opon A1, Mobilny serwis opon Kutno

Nawet najlepszym kierowcom zdarzają się usterki. Powstających podczas jazdy problemów z oponami nie należy ignorować. Kiedy usterka jest poważna warto zdecydować się na serwis z dojazdem do klienta.

Mobilny serwis opon A1

Szczególnie niebezpieczne są usterki pojawiające się w trakcie jazdy drogą szybkiego ruchu. Jeśli zdarzy nam się taka sytuacja, to w pierwszej kolejności zjedźmy na pobocze. Problem uniemożliwiający dalszą podróż wymaga interwencji specjalistów. Kompleksową obsługę, szybki dojazd i wiedzę specjalistów zapewnia Serwis Gum. Pojawimy się jak najszybciej, aby usunąć usterkę i umożliwić kontynuowanie jazdy. Świadczymy usługi nie tylko dla samochodów osobowych, ale także ciężarowych. Lata pracy pozwoliły nam zgromadzić doświadczenie. Dzięki niemu możemy sobie poradzić z każdą awarią i pojazdem.

Wyspecjalizowany mobilny serwis opon działający w obszarze Kutna i trasy A1 to najlepszy wybór. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów. Sprawdzone metody, szybkie reakcje i odpowiednia wiedza gwarantują najwyższy poziom działania.

Pomoc Drogowa A1

W przypadku nagłej awarii auta nie należy zwlekać z podejmowaniem stanowczych działań. Szczególnie jeśli doszło do niej podczas jazdy autostradą. Kompleksowa usługa w zakresie transportu Twojego auta jest podstawowym obowiązkiem serwisu. SerwisGum oferuje pomoc drogową w okolicy Kutna i trasy A1. Pojawimy się jak najszybciej, aby usunąć usterkę i umożliwić kontynuowanie jazdy. Świadczymy usługi nie tylko dla samochodów osobowych, ale także ciężarowych. Lata pracy pozwoliły nam zgromadzić doświadczenie. Dzięki niemu możemy sobie poradzić z każdą awarią i pojazdem.

Co wyróżnia specjalistów pomocy drogowej?

Jest wiele serwisów specjalizujących się w pomocy drogowej na odcinkach takich jak trasa A1. Czy wiesz jak odróżnić specjalistów od nowicjuszy? W swojej kompleksowej ofercie serwis powinien posiadać:

  • Flotę samochodów odpowiednich rozmiarów
  • Nowoczesne narzędzia pozwalające na szybką diagnostykę
  • Sprawdzonych dostawców oryginalnych części
  • Wiedzę w zakresie pomocy drogowej oraz serwisowania aut

Postaw na profesjonalną pomoc drogową w okolicach Kutna i trasy A1

Holowanie pojazdów Kutno, Holowanie pojazdów A1

Potrzebujesz szczególnego wsparcia podczas awarii pojazdu? Najlepszą ofertę znajdziesz w Serwis Gum. Jeśli samochód nie może odjechać samodzielnie, nasz personel przeprowadzi jego holowanie. Realizujemy usługi holowania pojazdów całodobowo w okolicy Kutna i trasy A1. Trudne warunki panujące na drogach nie są nam straszne.

Bezpieczne holowanie pojazdów

W trosce o bezpieczeństwo holowanych aut stosowane są nowoczesne systemy kontroli. Na drogach szybkiego ruchu występuje znacznie większe ryzyko wypadku. Z tego powodu kompetencje zespołu holującego są szczególnie ważne. W przypadku awarii układu kierowniczego lub hamulca holowanie pojazdu jest zabronione. Ponadto zabrania się holowania więcej niż jednego pojazdu lub pojazdów z przyczepami (naczepami).

Usługi dobrane indywidualnie do każdej sytuacji to klucz do sukcesu. Kompleksowe działania z zakresu pomocy drogowej przedstawi Ci Serwis Gum. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać najlepszą ofertę.

JAK PRACUJEMY

Proste zasady
uczciwość
dokładność